A múltkoriakban összehaverkodtuk a LikedFeed fejlesztőjével, Guillaume Champeau-val. Az úgy volt, hogy írtunk a LinkedFeed-ről itt a HH-n, és ő nyilván a statban látta a hivatkozások közt ezt a blogot. Írt is ide angolul egy hozzászólást, aztán e-mailben beszélgettünk tovább.
Nos, mindenekelőtt azt mondja, hogy mostmár tényleg tök angolul is elérhető a szájt, nem csak franciául. Valamint ötleteket is kért, hogy szerintünk mi lenne jó még a LinkedFeed-re. Mi nagyon erőltettük az ehelyütt már kifejtett ajaxos technológia beültetését, például. Azt mondja, nagyjából hasonló irányban gondolkodik ő is. Szóval még az is lehet, hogy Netvibesról áttérünk a LinkedFeedre.
Utóbb Guillaume azt is mondta, hogy egy tab-cuccot is beleégettek az alkalmazásba. Ami nyilván valami olyasmit fog jelenteni, hogy külön füleken "lapozhatjuk" majd a kedvenc hírdobozainkból álló Hírkereső-szerű honlapunkat. Szóval komolyan gondolja a dolgot. Francia webkettő.



